Aadress
Peterburi tee 46, Tallinn
Helista
+ 372 53 43 95 07
+372 55 60 21 39
Kirjuta
info@fysioterra.ee
Oleme avatud
Esmaspäev - Pühapäev: 10.00 - 17.00

Vladlena on lõpetanud kaks erineva suunitlusega eriala: füsioterapeut ja insener ning hetkel töötab ja täiendab ennast erialaselt mõlemal ametikohal.

Haridus
Vladlena on kohe peale kooli, 2013. aastal, asunud õppima Tartu Ülikooli arstiteaduskonda, kuid 2 aasta pärast otsustas, et ei soovi jätkata selle erialaga ning suundus õppima samas õppeasutuses füsioteraapiat. Samal ajal täiendas ta ennast klassikalise massaazi koolitusega, mis andis võimaluse töötada massöörina juba ülikooli ajal.

Sellega aga himu teadmiste järele ei lõppenud. 2018. aastal, kui Vladlena jäi lapseootele, läks ta õppima inseneriks telemaatika ja arukate süsteemide erialal TalTech Virumaa Kolledzis. Lõpetades edukalt selle eriala, asus ta tööle IT-projektijuhina ning jätkas õpinguid infotehnoloogia valdkonnas äriinfotehnoloogia erialal. Hiljuti on ta ka jõudnud läbida Gua sha teraapia koolituse ning nüüd pakub oma klientidele ka seda tüüpi lõõgastust.

Töö
Vladlenal on töökogemust massöörina alates 2016. aastast, seega on inimese keha käsitlemine tema jaoks lihtne. Ta on töötanud Tartu V Spa-s ning Tallinnas ilusalongis. Alates 2021. aastast osutab ta massaazi teenust Fysioterra OÜ-s.

Füsioterapeudina asus ta tööle 2018 aasta kevadel AS Medicum Tervishoiuteenused asutusse. Alates 2021. aastast töötab ta Fysioterra OÜ-s. 2021. aasta sügisest osutab ta teenust ka IT-projektijuhina.